Implant

Jakie implanty wybrać?

Każdy z nas chciałby posiadać piękne białe zęby jednak nie wszystkich natura takimi obdarzyła. Istnieje wiele sposobów na to, aby posiadać białe zęby a doi najbardziej skutecznych zaliczymy oczywiście wybielanie u dentysty. Wymaga ono kilku wizyt u stomatologa, który to razem z nami zdecyduje, jaką formę wybielania najlepiej wybrać. Zabieg taki jest dość kosztowny, dlatego też niewielu z nas się na niego decyduje. O wiele tańszym sposobem jest wybielenie zębów specjalnymi paskami, które to bez recepty zakupimy w każdej aptece.

dentysta
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Zazwyczaj kuracja nimi trwa około dwóch tygodni i efekty są bardzo dobre, lecz utrzymują się krócej niż te, jakie osiągnęlibyśmy wybielając nasze zęby w gabinecie stomatologicznym.  Poza paskami możemy zdecydować się na specjalne żele i pasty wybielające, które do zakupienia sa praktycznie w każdym sklepie. Ich cena nie jest zbyt wygórowana jednak na super efekty także nie możemy liczyć. Usuną one w pewnym stopniu przebarwienia z kawy papierosów czy innych używek jednak na pewno nie sprawią, że będziemy posiadali hollywoodzki biały uśmiech. Dla wielu spośród nas problemem mogą okazać się ubytki w zębach, które to powodują obsuwanie się kolejnych zębów, między którymi powstała luka. Jest to bardzo niekomfortowe i nieprzyjemne dla osoby, która straciła swoje uzębienie.

Jest jednak sposób na to, aby od nowa móc cieszyć się wspaniałym uśmiechem a możliwość taką daje nam implantologia. Wszczepienie implantów to zabieg bezpieczny o ile nie posiadamy żadnych przeciwwskazań, dlatego też stomatolog przed takim zabiegiem powinien przeprowadzić z nami szczegółowy wywiad. Implanty są dość drogie jednak niektórzy z nas oddaliby by wszystko by posiadać piękne zdrowe zęby, dlatego też decydują się na ich wszczepienie. O implanty należy dbać tak jak o swoje prawdziwe zęby, dlatego też będą potrzebne wizyty kontrolne a ponad to regularne czyszczenie i szczotkowanie zębów.  Zabieg taki może zostać przeprowadzony praktycznie w każdym gabinecie stomatologicznym.

Administratorek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *